náhradné diely pre nákladné autá

Služby spoločnosti EMT Slovakia s.r.o.

Komplexný sortiment

komplexnú šírku sortimentu a dostupnosť ( 85-90% požadovaných dielov zákazníkmi máme skladom, ostatné do druhého dňa)

Kvalitné diely

kvalitné diely od renomovaných svetových výrobcov dodávajúcih i do prvovýroby

Denné rozvozy a zasielanie

denné rozvozy v regióne pôsobenia pobočiek EMT + zasielanie po celom území SR

Technické poradenstvo

technické poradenstvo a profesionalitu ( náš personál je špička v danom obore na Slovensku)

Rýchlosť odozvy

krátky čas odozvy na zákaznícky dotaz ( odpoveď dostane zákazník obvykle ihneď v prípade rozsiahlejšieho dotazu v rozmedzí 5-10 min)

Vernostný program

pre zaregistrovaných a pravidelných zákazníkov výhodné zľavy a bonusy

Nočný trezor

možnosť vyzdvihnúť si tovar nepretržite 24/7

E-shop

nákup cez e-shop ( po registrácii)

Kvalitné náhradné diely pre návesy od renomovaných svetových výrobcov

Asi každý vie, že náhradné diely pre návesy, resp. akékoľvek náhradné diely, majú nezastupiteľné miesto v servisoch či dielňach. Je zrejmé, že vo vozidlách nevyhnutne dochádza k opotrebovaniu jednotlivých súčiastok, ktoré je potrebné vymeniť. Stavte na kvalitu, overeného predajcu a renomovaných výrobcov.

Ponuka náhradných dielov pre návesy

Vo všeobecnosti možno náhradné diely pre návesy rozdeliť do troch skupín, podľa ktorých sa majitelia vozidiel zvyčajne rozhodujú pre ich výber – nové/repasované, originál/neoriginál a k najčastejšiemu patrí kategória lacné/drahé. Je dôležité uvedomiť si, že toto kritérium by nemalo byť rozhodujúce, lež úmerné v pomere kvalita:cena. V opačnom prípade je riziko, že nakúpené náhradné diely pre návesy nebudú kvalitné, čo sa odzrkadlí nielen na ich rýchlom opotrebovaní, ale môžu viesť aj k poškodeniam ostatných častí návesu. Preto sa odporúča nakupovať náhradné diely pre návesy výlučne od overených predajcov, ktorí garantujú originalitu dielov vyrobených z čo najkvalitnejších materiálov a spĺňajúcich všetky bezpečnostné a legislatívne podmienky.

Aké náhradné diely pre návesy možno dostať

Náves tvorí jazdnú súpravu s ťahačom, ku ktorému je pripojený točnicou. Nekvalitné cesty, ale aj počasie a časté používanie vedú k tomu, že niektoré časti návesu sa poškodia a je potrebná ich oprava. Často postačia správne náhradné diely pre návesy, teda ich výmena. A náves je možné opäť bezpečne využívať. K najčastejším miestam, ktoré si vyžadujú výmenu istých náhradných dielov, patrí nadstavba návesu – či už ide o jeho rám (nárazník, páka uzáveru dverí, zdvihák rezervy, oká pre zaistenie nákladu atď.), silá a cisterny (čerpadlo hydrauliky, hydraulický piest, tesnenie hadice a pod.) či ostatné diely (oko plachty, rolňa zhrňovačky, upín. pás plachty s hákom a i.). Samozrejmé sú reflexné prvky, blatníky či náhradné diely pre návesy týkajúce sa ich bezchybného brzdenia. Prvoradá musí byť bezpečnosť – posádky, premávky i samotného vozidla. Preto nakupujte vždy od predajcu, ktorý neponúka iba kvalitné náhradné diely pre návesy, ale aj doplnkový sortiment, dielenské vybavenie, servis i odborné poradenstvo.

Aká je šírka nášho sortimentu?

V našej ponuke nájdete

Filtre, brzdové komponenty, ložiská, náboje, opravárenské sady, motorové diely, diely pruženia, podvozkové diely, diely nadstavieb, diely do prevodoviek, diely kabín a interiéru, zpätné zrkadlá, diely riadenia, diely vzduchových sústav…

potrebujete náhradné diely pre váš truck?

EMT truck shop

V našom e-shope ponúkame komplexnú šírku sortimentu pre váš truck. Ak potrebujete odborné poradenstvo ohľadne náhradného dielu, tak nás neváhajte kontaktovať.

Scroll to Top