Sledujte nás

o spoločnosti EMT Slovakia s.r.o.

Viac ako 20 rokov na trhu v SR a CZ

Náhradným dielom a príslušenstvu pre nákladné vozidlá, návesy, prívesy, autobusy a ľahké úžitkové vozidlá sa venujeme viac než 20 rokov. Za tú dobu sme si vytvorili rozsiahlu databázu a skladovú zásobu kvalitných dielov, čo umožňuje zákazníkom využívať výhody nákupu širokého sortimentu na jednom mieste.

Okrem Slovenska pôsobíme i na území Českej republiky a spolu  máme 8 predajných miest s viac ako 50 zamestnancami. Prezrite si našu predajňu a centrálny sklad v Trenčíne.

Mapa prevádzok EMT

slovné referencie

Spoločnosť EMT Slovakia s.r.o. očami zákazníka

Za tých pár rokov by som našu spoluprácu hodnotil na výbornú. Produktové portfólio Vašej spoločnosti je pre moju firmu dostačujúce. Taktiež oceňujem spoluprácu s predajcami , čo sa týka odbornosti aj ústretovosti pri riešení problémov.

Ondrejka Jozef
majiteľ spoločnosti

JO TEAM, s.r.o. Piešťany-servis nákladných vozidiel

S teamom ľudí z firmy EMT mám roky len najlepšie skúsenosti. Sú na vysokej úrovni profesionality, odbornosti, ale aj ľudskosti. Nikdy nebol problém pre nich pomôcť v núdzi, a to aj v čase voľna. Pokiaľ ste neskúsili, napravte to – čím skôr. Na svete sú tri veci isté: dane, smrť a pomoc od teamu EMT. Ďakujem chlapci!

Juraj Michalik

Spoločnosť: EDART, s.r.o. Tr,. Turná

So spoločnosťou EMT Slovakia má naša spoločnosť viac ako 15 ročnú obchodnú spoluprácu, oceňujeme hlavne  odbornosť jej zamestnancov a kvalitu dodávaných náhradných dielov,  prekonali sme spolu aj ťažšie hospodárske obdobia, a preto veríme, že budeme aj naďalej bezproblémovými obchodnými partnermi.

Ing. Pavel Skalický
CEO

AUTOTRANSPORT, s.r.o.

Chcel by som povedať že s Vašimi službami sme veľmi spokojní. Čo sa týka dostupnosti náhradných dielov je to na super úrovni. Personál je veľmi  ochotný a flexibilný .Dúfam že spolupráca na takejto úrovni bude pokračovať aj ďalšie roky.

Slaninka

MK doprava s.r.o – P. Bystrica

Spolupráce s fy EMT je velmi dobrá,  jak dodávkou zboží,tak s komunikací vašeho personálu.

Marek Hampl
technik

SEZAKO Trnava, s.r.o.

Profesionálny prístup a ochota chalanov. Predaj a distribúcia kvalitných súčiastok a náhrad. dielov. V súrnych prípadoch ochota druhého (špeciálneho) rozvozu v danom dni. Pomerne široká škála naskladneného tovaru. Bezproblémová komunikácia, vždy sa niekomu z chalanov dovolám – rýchla spätná odozva. Prijateľné ceny dielov. Pekné a moderné priestory, plusom je aj „nočný trezor“ ktorý sme tiež využili. Organizovanie školení pre mechanikov

Kozák Juraj

ADP, s.r.o.

čo od nás môžete očakávať?

Spoločnosť EMT Slovakia s.r.o.

Náhradným dielom a príslušenstvu pre nákladné vozidlá, návesy, prívesy, autobusy a ľahké úžitkové vozidlá sa venujeme viac než 20 rokov.

Diely pre váš truck - automobil
Scroll to Top