Všetko pre váš truck na jednom mieste

Predajňa a centrálny sklad Trenčín

Vašu požiadavku odborne spracuje náš tím predajcov. Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne, alebo vám ho dovezieme našim denným rozvozom. Objednávky taktiež zasielame prostredníctvom UPS po celom území Slovenskej republiky.

Predajňa EMT

Truck shop – užitočné diely pre každý  nákladiak i náves

Ak ste majiteľom nákladného auta alebo návesu, tak miesta ako truck shop určite dobre poznáte. Bez ohľadu na to, či ide o kamennú predajňu alebo e-shop. Dôležité je nájsť požadovaný náhradný diel, ktorý bude bezchybne fungovať.

Všetko na jednom mieste

Či už je chyba v motore, palivovej sústave, chladení, klimatizácii, osvetlení, riadení, náprave alebo potrebujete vymeniť filtre, spojku, prevodovku, výfuk, ložiská či štartér, tak práve autorizovaný truck shop je prvým miestom, na ktoré sa máte obrátiť. Rozhodne nenakupujte náhradné diely od neoverených predajcov. Riskujete kúpu neoriginálnych dielov, ktoré sa v drvivej väčšine vyznačujú nižšou cenou, ale zároveň aj nízkou kvalitou. Tá vedie k rýchlejšiemu opotrebovaniu náhradného dielu. Takže po istom čase sa chyba opäť vráti. V niektorých prípadoch dokonca z dôvodu nekvalitných náhradných dielov dochádza aj k poškodeniu okolitých súčastí a mechanizmov vášho trucku či nákladiaku. A to sa zvyčajne výrazne podpíše na vašom rozpočte. Nakupujte náhradné diely pre nákladné vozidlá či návesy výhodne a spoľahlivo!

Truck shop, ktorý nájde presný diel aj pre váš nákladiak či náves

Prvotriedny truck shop nemá mať v ponuke iba komplexný sortiment náhradných dielov. Nevyhnutnosťou je aj potrebné vybavenie a náradie do dielne či garáže, vďaka ktorému ste schopní realizovať opravy a údržbu svojho trucku. Samozrejmosťou truck shopu musí byť odborný servis a poradenstvo, na ktoré sa dá 100%-ne spoľahnúť. Čo vyžadovať od truck shopu? Bezpečný nákup, široký výber produktov, primerané ceny (potešia aj výhodné akcie), ale i dlhodobé skúsenosti a ústretovú komunikáciu. Posledná dvojica spomínaných nie je samozrejmá v každej predajni, čo sa odzrkadlí nielen na amatérskom prístupe, ale aj zlých radách či dokonca predaji náhradných dielov, ktoré jednoducho nebudú správne. Dobrý truck shop nadväzuje spolupráce s overenými a spoľahlivými celosvetovými dodávateľmi, aby pre svojich zákazníkov zabezpečil špičkovú kvalitu. A dokonca vám pomôže vyhľadať presný náhradný diel na mieru vášho trucku. Stačia mu iba parametre vášho vozidla. Stavte na truck shop, ktorý rozumie nákladiakom – do tých najmenších detailov.

Viac ako 3000 položiek skladom

Centrálny sklad Trenčín

Nepretržité dopĺňanie skladu s nočným doručením na každú z prevádzok EMT zaručuje výbornú dostupnosť dielov pre našich zákazníkov.

potrebujete náhradné diely pre váš truck?

Kontaktujte nás

Náhradným dielom a príslušenstvu pre nákladné vozidlá, návesy, prívesy, autobusy a ľahké úžitkové vozidlá sa venujeme viac než 20 rokov.

Scroll to Top